VICTORIA CRUZ A4369-07HT

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Eunoia
Боја: Сребрена
Материјал: Сребро, кристали
Големина на обетки: 6 мм x 37 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха