SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4455-MDG

Original price was: 2,800.00 ден.Current price is: 2,240.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Златна, виолетова, розова, зелена
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 450 мм – 500 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха