SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4468-81HG

Original price was: 2,100.00 ден.Current price is: 1,680.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Сребрена, розова
Материјал: Сребро, Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 450 мм – 500 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха