SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4473-07HG

Original price was: 2,900.00 ден.Current price is: 2,320.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Сребрена
Материјал: Сребро, Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 450 мм – 500 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха