SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4511-26DT

Original price was: 2,100.00 ден.Current price is: 1,680.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Gemma
Боја: Златна, сребрена, розова
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Големина на обетки: 6 мм x 18 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха