SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4515-27DT

Original price was: 1,000.00 ден.Current price is: 800.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Gemma
Боја: Златна, зелена
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Големина на обетки: 4 мм x 6 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха