SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4664-07HG

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 6,392.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Purpose
Боја: Сребрена
Материјал: Сребро, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 450 мм – 500 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха