VICTORIA CRUZ A4691-08HG

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Harmony
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Сребро, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 450 мм – 500 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха