SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4693-08HA

Original price was: 2,690.00 ден.Current price is: 2,152.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Harmony
Боја на прстен: Сребрена, сина
Материјал: Сребро, кристали
Големина на прстен: Прилагодлива
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха