• Festina F16588/3
    Original price was: 12,990.00 ден.Current price is: 10,392.00 ден.

    Бренд: Festina Боја: Сребрена и црна Материјал на ремче: Керамика Ширина на ремче: 20 мм Дијаметар: 32 мм Материјал на часовник: Керамика Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 5 ATM Пол: Женски Стил: Класика Гаранција: 2 години