Festina F16588/3

12,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Керамика
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Керамика
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха