Calvin Klein CKJ35000038

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на нараквица: Прилагодлива 160 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха