SALE 59%

Calvin Klein CKJ35000336

Original price was: 5,890.00 ден.Current price is: 4,712.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на нараквица: Прилагодлива 160 мм – 185 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха