SALE 59%

Calvin Klein Informal KJ6GMD00010M

Original price was: 5,400.00 ден.Current price is: 4,320.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Informal
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на нараквица: 70 мм
Ширина на нараквица: 12 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха