Calvin Klein Outline KJ6VPF10010S

Original price was: 6,100.00 ден.Current price is: 4,880.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Outline
Боја: Розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 165 мм
Отвор на нараквица: 30 мм
Дебелина на нараквица: 2.40 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха