Calvin Klein Pretty KJCTMB200100

Original price was: 5,000.00 ден.Current price is: 4,000.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Pretty
Боја: Сребрена и розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на нараквица: 20 cm
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Дебелина на нараквица: 3 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха