SALE 59%

Calvin Klein Spicy KJ8RPB200100

Original price was: 6,090.00 ден.Current price is: 4,872.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Spicy
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, оникс
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Вкупна должина на нараквица: 250 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха