SALE 59%

Calvin Klein Unified KJ9QMD00010M

Original price was: 5,500.00 ден.Current price is: 4,400.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Unified
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Внатрешна ширина на нараквица: 58.5 мм
Вкупна должина на нараквица: 180 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха