DANIEL KLEIN DKB.2.2002.03

2,090.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик и кристали
Должина на нараквица: 190 мм
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

На залиха