DANIEL KLEIN DKB.2.2010.03

2,290.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха