DANIEL KLEIN DKB.2.2045-1

1,390.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

На залиха