DANIEL KLEIN DKB.2.2047-3

1,890.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик со кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха