SALE 59%

DANIEL KLEIN DKB.4.2019.02

Original price was: 2,390.00 ден.Current price is: 1,912.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха