DANIEL KLEIN DKB.4.2056-2

2,190.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 200 мм
Пол: Машки
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха