SALE 59%

DANIEL KLEIN DKB.4.2056-3

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,752.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Црна, розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 200 мм
Пол: Машки
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха