DANIEL KLEIN DKB.4.2058-1

1,890.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха