DANIEL KLEIN DKB.4.2060-1

1,790.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

На залиха