DANIEL KLEIN DKB.6.2072-4

2,490.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Темно кафеава, црна, розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Пол: Машки
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

На залиха