SALE 59%

DANIEL KLEIN DKB.6.2075-1

Original price was: 2,590.00 ден.Current price is: 2,072.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Пол: Машки
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха