DANIEL KLEIN DKB.6.2075-5

2,790.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Пол: Машки
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха