DANIEL KLEIN DKB.8.2054-3

1,990.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик со кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 1 години

На залиха