DANIEL KLEIN DKB.9.2053-1

1,690.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 1 години

На залиха