DANIEL KLEIN DKJ.3.2088-2

1,590.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, златна, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха