SALE 71%

FOSSIL FS5263

Original price was: 9,490.00 ден.Current price is: 5,314.40 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Црна
Материјал на ремче: кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода: 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха