GUESS JUBB01098JWRH

2,990.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха