SALE 59%

GUESS JUBB03371JWRHS

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,232.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха