SALE 34%

GUESS JUBB04025JWYGWHS

Original price was: 4,390.00 ден.Current price is: 3,951.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на нараквица: Прилагодлива – 184 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха