GUESS JUBB04218JWRHT/U

4,990.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на нараквица: 210 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха