GUESS JUMB01314JWSTBKS

3,490.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 200 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха