SALE 34%

GUESS JUMB01317JWYGYBS

Original price was: 3,490.00 ден.Current price is: 3,141.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 200 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха