GUESS JUMR01307JWST64

2,790.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха