HUGO BOSS PEN HSY9554A

4,890.00 ден

Бренд: Hugo Boss
Боја: Сива, црна
Материјал: Метал, месинг
Должина на пенкало: 140 мм
Дијаметар на пенкало: 12 мм

На залиха