SALE 59%

LEE COOPER LC.B.01032.110

Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 1,992.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха