SALE 59%

LEE COOPER LC.B.01037.320

Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 1,992.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха