SALE 59%

LEE COOPER LCB01249.330

Original price was: 3,490.00 ден.Current price is: 2,792.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха