SALE 59%

LEE COOPER LCB01361.651

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,752.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха