SALE 59%

LEE COOPER LCB01368.331

Original price was: 2,690.00 ден.Current price is: 2,152.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха