SALE 59%

LOTUS LS1521/2/2

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,232.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Гумено ,нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 210 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха