LOTUS LS1813/2/3

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сина, сребрена, црвена
Материјал: Кожа, нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 205 мм
Дебелина на нараквица: 9 мм
Стил: Секојдневен
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

Нема во залиха