SALE 59%

LOTUS LS1992/2/1

Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 1,440.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Должина на нараквица: 207 мм
Ширина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха